Укрпошта запустила програму чартерних рейсів до США для безперебійної доставки повідомлень

2 листопада 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Укрпошта спільно з авіакомпаніями Авіалінії Антонова та Windrose Airlines запустила чартерні рейси до США для швидкої і безперебійної доставки повідомлень.

Про це повідомляють у Міністерстві інфраструктури України.

Зазначається, що у рамках цієї програми перший літак з посилками АН-124 "Руслан" приземлився сьогодні у Нью-Йорку.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, попри карантин і кризу в авіагалузі Укрпошта продовжує піклуватися про клієнтів і вдосконалює доставку пошти за кордон.

"США є однією з ключових країн для українських експортерів. І нова чартерна програма, націлена на доставку поштових відправлень до Америки, не лише дозволить регулярно та зручно без збоїв і транзитів доставляти посилки за океан, а й прибере проблеми з їх затримкою через можливі скасування рейсів", - наголосив міністр інфраструктури.

Так, за даними Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), у березні глобальні повітряно-пасажирські перевезення різко скоротилися на 54%. Через пандемію та кризу наразі експортним відправленням на 71% складніше дістатися кінцевої країни. Тому Укрпошта розширює кількість партнерів, щоб мінімізувати вплив пандемії на відправлення українців закордон.

Зазначається, що лише перша відправка літаком Ан-124 «Руслан» з вантажною місткістю 650 куб. м дала можливість Укрпошті надіслати 125 тис. одиниць поштових відправлень українського малого та середнього бізнесу однією погрузкою. Це складає 140 млн грн у грошовому еквіваленті. Надалі у партнерстві з авіакомпанією Windrose Airlines компанія щотижня планує запускати літаки різної конфігурації відповідно до потреб українських експортерів.

За інформацією генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, з початку року компанія перевезла 3 млн кг експортних відправлень. Він зазначив, що нова чартерна програма з регулярними рейсами дозволить забезпечити надійну доставку 75-80% експортних відправлень до США.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook