На Сколівщині для молоді провели навчання з основ успішного підприємництва

3 листопада 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Упродовж двох днів, 31 жовтня - 1 листопада Львівська обласна молодіжна громадська організація «Юнацтво» провела захід «Молодий підприємець: виклики та перешкоди». Основам підприємницької діяльності у смт Тухля на Сколівщині навчалась молодь з різних куточків області. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Спікер навчання Андрій Корнат поділився з молодими людьми власним досвідом у сфері фінансів та наголосив на важливості бачення конкретного результату ще на старті реалізації проєктів.

«Будь-який проєкт потребує вміння керівництва управляти ресурсами, як людськими, так і матеріальними»,-  зазначив він.

Та окреслив виклики, які стоять перед підприємцем-початківцем та поради, як мінімізувати можливі ризики.

 «Звичайно, від молодого підприємця залежить багато, зокрема, вміння підбирати в команду надійних людей і спрямовувати дії на налагодження взаємозв’язку» - наголосив Андрій Корнат.

У заході взяли участь понад десяток учасників. Прослухану інформацію вони одразу практикували під час тренінгів. Розглянули декілька тем, серед яких - як формувати команду, вміти надавати вказівки, прохання про реалізацію завдання та згладжувати «гострі кути» у колективі.

Цікавинкою тренінгу для молоді стала гра «Життєвий капітал». За словами організаторів, вона дозволяє змоделювати  практично увесь спектр життєвих ситуацій, в яких застосовуються різноманітні фінансові інструменти, та є дієвим інструментом для закріплення знань у сфері економіки.

«Активна молодь прагне черпати інформацію звідусіль, щоб реалізувати свої амбіції і підвищити потенціал. Участь у громадських проєктах, де молодь безкоштовно отримує знання, є дуже важливими, адже в них можуть брати участь ті, хто не має коштів на вартісне навчання, але має велике бажання розпочати щось своє і реалізувати мрію» - наголосили організатори.

Зазначимо, що захід провели в межах реалізації проєктів, що стали переможцями серед інститутів громадянського суспільства за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

 

Юлія Савостейко 

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook