Педагоги вчились застосовувати інтерактивні методи у навчальному процесі

4 листопада 2020р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Минулого тижня для педагогів та психологів організували друге семінарське засідання обласного постійного семінару на тему: «Інтерактивні методи як інструмент ефективного навчання».

Під час зустрічі учасники мали змогу обмінятися досвідом, наповнитися новими ідеями, знайти способи вдосконалити свою діяльність, отримати імпульс до подальшого професійного зростання.

Семінар був розрахований на спеціалістів відділів освіти, голів методичних об’єднань вчителів, викладачів та вчителів християнської етики, психологів шкіл, закладів професійно-технічної освіти.

«Організація інтерактивного навчання ефективно сприяє формуванню навичок і вмінь, виробленню цінностей, взаємодії, дає змогу педагогу стати справжнім лідером дитячого колективу. Під час інтерактивного уроку відбувається співпраця. В такому навчанні успіх кожного - це успіх групи», - акцентував директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

В межах семінару не тільки обговорили можливості застосування інтерактивних елементів у педагогічній практиці, а й попрактикувалися в постановці відкритих запитань, що спрямовують до результату, окрім того учасники взяли участь в інтерактивних вправах. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook