Представників громадськості запрошують на семінар-тренінг щодо нових правил електронної системи проведення конкурсних процедур

28 липня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України, Фондом Східна Європа та Українським незалежним центром політичних досліджень організовує регіональний дводенний навчальний семінар щодо запровадження електронної системи проведення конкурсних процедур.

Захід проведуть з метою ознайомлення та навчання державних службовців і представників організацій громадянського суспільства вмінням користування електронною системою проведення конкурсів з фінансової підтримки громадських організацій.

На семінарі розглянуть нові законодавчі норми для проведення конкурсу, правила роботи та практичну частину роботи з електронною системою проведення конкурсу, а також як підготувати кошторис витрат, яким чином організації можуть знайти кошти на власний внесок, розказати про проєкт та знайти цільову аудиторію.

Упродовж тренінгу учасники дізнаються про практики проведення конкурсів, основи проєктного менеджменту для громадських організацій і тендерні процедури закупівлі для інститутів громадянського суспільства.

Захід відбудеться 26-27 серпня у Львові. До участі запрошують представників органів місцевої влади та організацій громадянського суспільства Львівської області. Зареєструватись потрібно до 10 серпня за посиланням.

«Звертаємо увагу на те, що тільки відібраних кандидатів повідомлять про результати розгляду заявок. Підтвердження реєстрації учасника та інформацію про місце проведення заходу надішлють на вказану в анкеті адресу електронної пошти», - зазначають організатори.

У разі виникнення запитань звертатись можна  до асистентки проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Координатора проектів ОБСЄ в Україні Анастасії Шовкопляс на електронну пошту anastasiia.shovkoplias@osce.org. 

Детальніше за посиланням. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook