Нові можливості для розвитку молоді: триває реєстрація на Soft Skills Club

10 листопада 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Молодь Львівщини запрошують до участі у клубі з розвитку особистісних навичок. Soft Skills Club - офлайн-подія, яка допоможе молоді покращити свої комунікативні навички, задля кращої взаємодії з оточенням.

Організатори заходу, а це громадська організація «Міжнаціональний центр неформальної освіти» спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, розповідають: учасники зможуть «прокачати» свої навички, налагодити командну комунікацію та поєднати навчання з саморозвитком, нетворкінгом та відпочинком.

«Одним із завдань тренінгу є вироблення такої навички, як мобільність, здатність швидко адаптовуватись до змін та правильно реагувати на них. Та найголовніше – під час заходу молодь перебуватиме у середовищі людей, які хочуть розвиватися»,-  зазначають організатори.

Проєкт стартує 23 листопада та складатиметься із 8-ми навчальних модулів. Навчатиметься молодь щопонеділка та щосереди з 19:00 до 21:30 год за адресою: вул. Замкнена, 9 (iHUB Lviv).

Окрім цього, щосуботи відбуватимуться нетворкінг-зустрічі. Загалом їх буде 3. Навчальна програма триватиме до 16 грудня.

Завершиться захід триденною освітньою мандрівкою в Карпати.

Програма навчання спрямована на розкриття  таких тем:

- креативне та критичне мислення;

- емпатія та емоційний інтелект;

- міжособистісне спілкування та самопрезентація;

- конфліктний менеджмент;

- гнучке мислення та вміння навчатись;

- вміння приймати рішення;

- впевненість та вміння донести свою думку;

- менторство та інструменти коучингу.

Щоб стати учасником заходу, необхідно зареєструватись за посиланням. 

Контактна особа – Ярина Мірко, тел. 0987925043.

Після завершення клубу учасники отримають сертифікати про участь, чек листи та допоміжні матеріали, повний доступ до усіх матеріалів курсу, підтримку та постійний зв'язок під час та після навчання у Telegram-каналі.

Soft Skills Club проводять у межах підтримки конкурсу молодіжних проєктів, для реалізації яких у 2020 році надається фінансова підтримка з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook