Виробникам сільськогосподарської продукції компенсують закупівлю саджанців та техніки на понад 8 мільйонів гривень

12 листопада 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Для 13 сільгосптоваровиробників  обласна комісія з  надання права на отримання  фінансової підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства визначила попередні обсяги компенсації на загальну суму 8,6 мільйона гривень. Двом суб’єктам господарювання комісія відмовила.

В одному випадку - фактичне  закуплення саджанців відбулося у грудні  минулого року,  що не відповідає  умовам  програми; у другому випадку - закупівля   обладнання  для здійснення облаштування шпалер здійснювалась за готівкові  кошти без  дотримання  законодавчих вимог  готівкового обігу.

Про це повідомила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко під час zoom-конференції з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

На конференції порушили питання стану реалізації державної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”.

«Загалом  здійснено  посадку   насаджень на площі 72 га,  в тому числі 58 га ягідників та 14 га плодових садів. Рішення обласної комісії скеровано в Мінекономіки», - наголосила Людмила Гончаренко.

Остаточне рішення щодо компенсації за закупівлю саджанців та техніки ухвалять на засіданні комісії Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України під головуванням Тараса Висоцького 25 листопада 2020 року.

Прес-служба ОДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook