З початку року зареєстрували майже 130 тисяч земельних ділянок

24 листопада 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Упродовж року державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували 128840 земельних ділянок в Національній кадастровій системі.

Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється безперервно. Нагадую, що згідно рішення Уряду, головні управління Держгеокадастру в областях будуть ліквідовані та утворені нові територіальні органи Держгеокадастру, але ми все зробимо для того, щоби для громадян цей процес відбувся непомітно, без втрати рівня надання послуг, доступу та користування електронними послугами Держгеокадастру», - зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, цьогоріч до територіальних органів Львівської області скерували понад 163 тисячі заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали  практично усі. Також внесли 77 відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Окрім цього, однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області, від початку року, опрацювали понад 60 тисяч заяв про видачу таких витягів.

"Додатково хочу повідомити, що ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» започатковує онлайн-форуми для аграріїв, що відбуватимуться щотижня, до яких залучатимуться найкращі експерти аграрної галузі, представники влади та профільних міністерств. Відтак, 24 листопада пройшов перший такий онлайн-форум, де аграрії та землевпорядники мали можливість задати запитання щодо ходу земельної реформи, зокрема щодо оформлення прав власності не землю та щодо передачі земель сільськогосподарського призначення об’єднаним територіальним громадам. Відтак, порушувалось питання про необхідність громадянами подачі Головному управлінню Держгеокадастру області розроблену документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність до 15 грудня", - зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко.

За її словами, керівник департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держгеокадастру Гавлюк Ольга повідомила, що у випадку ненадання документації із землеустрою на затвердження ГУ Держгеокадастру області громадянами до 15 грудня, то такі ділянки будуть передані об’єднаним територіальним громадам відповідно акту прийому-передачі. В такому випадку, після здійснення передачі таких ділянок у власність ОТГ, громадянам не потрібно переробляти проекти землеустрою, а необхідно їх подати на затвердження разом із наказом ГУ Держгеокадастру про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою безпосередньо до об’єднаної територіальної громади.

 

Оксана Буй

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook