«Партнерство та розвиток»: відкрито реєстрацію на Форум організацій громадянського суспільства

25 листопада 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Обмін досвідом та налагодження ефективної комунікації між громадянським суспільством та органами влади – такою є мета Форуму «Партнерство та розвиток». Вже вп’яте його проведуть на Львівщині. Захід відбудеться 15 грудня. Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Цьогоріч його проведуть в онлайн форматі.

В межах заходу представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Офісу Ради Європи, Координатори проекту ОБСЄ в Україні, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій обміняються досвідом успішного впровадження нових практик взаємодії органів влади та організацій громадянського суспільства.

Також учасники обговорять результати процесу децентралізації, взаємодію влади та громадськості, розглянуть проблеми та виклики у цьому напрямку. Окрім цього, спікери форуму поділяться успішним досвідом щодо принципів і технік використання інструментів цифрової трансформації.

Відтак, усіх дотичних запрошують до участі.

«Форум – це платформа для налагодження співпраці та партнерських відносин з організаціями громадянського суспільства, залучення їх до реалізації регіональної політики. Особливу увагу приділимо розвитку громадянського суспільства в ОТГ, поділимось успішною реалізацією проєктів у громадах та розповімо, як розвивати роботу організацій завдяки використанню діджитал інструментів. Тому запрошуємо скористатись нагодою та взяти участь в заході» - зазначив директор департаменту Андрій Ковальський.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням.

Реєстрація триватиме до 7 грудня. Підтвердження про участь, детальна інформація та посилання на подію будуть надіслані 10 грудня на електронну пошту зареєстрованих учасників.

Організатори заходу: департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації та Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини.

Нагадаємо, що організації громадянського суспільства – це зареєстровані відповідно до чинного законодавства громадські організації, професійні спілки, організації роботодавців, благодійні організації, релігійні організації, творчі спілки та інші організації, діяльність яких не пов’язана із здійсненням владних повноважень і отриманням прибутку з метою його розподілу.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook