Неформальне навчання та активний відпочинок: молодь Львівщини навчалась волонтерського менеджменту

2 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Наприкінці листопада у селі Млинки Чортківського району Тернопільської області відбувся семінар «Менеджмент у волонтерстві». У ньому взяли участь два десятки молодих людей з різних куточків Львівщини.

Упродовж трьох днів молодь поєднувала цікаве неформальне навчання, волонтерську працю та активний відпочинок.

Організатори розповіли: у форматі розмов-гутірок та бесід молодь спілкувалась у неформальній обстановці про лідерство, необхідність брати на себе відповідальність. Також говорили про те як вести команду, потребу у волонтерстві, керування волонтерськими проектами, мотивування людей тощо.

Окрім спілкування учасники допомогли з покращенням благоустрою спелеохати у селі Млинки, молодь впорядкувала територію біля печери.

Зазначимо, що спелеохата – це хатина, переобладнана для прийому туристів, зручна база для екскурсій.

 Однією з найцікавіших частин заходу стали спелеовилазки в печери Млинки та Угринь. Три мандрівки охопили найекстремальніші місця печер такі, як прохід Фантазія, розпорка Ушба, підйом зі швидкісним спуском Бечо, Чортове горло, око Чорного спелеолога, Столовий камінь, Слимак, М’ясорубка, Гордієв вузол тощо.

Молодь поділилась, що долаючи перешкоди у печері, час від часу охоплював страх, та, проте, задоволення від ще однієї досягнутої вершини значно більше.

«Для мене найважчим було подолати страх в М’ясорубці, бо там дуже вузький пролаз і його треба проходити лежачи та ще й на боці. Проте зміг опанувати себе. Після нього мені не були страшними жодні переходи. Заходи такого формату дуже подобаються. Обов’язково ще братиму участь» – поділився учасник заходу Володя.

Організатори заходу - громадська організація «Інститут громадського лідерства» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

«Поєднання навчання, волонтерства та активного відпочинку чи не найкращий спосіб засвоєння матеріалу. Адже молодь навіть через відпочинок може проявляти та засвоювати функції лідерства, взаємодопомоги, підтримки, організаторські здібності – все те, що є складовою волонтерської діяльності. Раді підтримувати такі ініціативи», - зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Захід організували в межах Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook