У Старосамбірській громаді розпочали активну роботу щодо розвитку молодіжної політики

2 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

З метою активної участі молоді у житті громад, створення та роботи молодіжних рад та центрів, тривають візити представників відділу молодіжної політики Львівської ОДА в об’єднані територіальні громади області. Зокрема, сьогодні такий візит відбувся у Старосамбірську територіальну громаду.

«Разом із Львівським обласним молодіжним центром, представниками органу місцевого самоврядування ми мали стратегічну нараду та зустрічі із профільним середовищем щодо розвитку молодіжної політики на наступні три роки»,- розповіла керівник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софія Курман.

Сторони акцентували увагу на створенні нової моделі участі молоді в житті громади, молодіжного центру європейського зразка та молодіжної ради.

Участь у зустрічі взяв новообраний мер громади Ігор Трухим.

«До складу Старосамбірської ОТГ ввійшли 26 населених пунктів, а це 11 рад. 6,5 тисяч всього населення - молодь. Наш внесок у розвиток молодіжної політики і підтримка інноваційних ідей сформує напрямки розвитку нашої громади і допоможе молоді самостійно створювати можливості і реалізовувати проекти. Ми вбачаємо якісні результати у діяльності майбутнього молодіжного простору Старосамбірської ОТГ у співпраці із молодіжною радою» - зазначив він.

Додамо, що у Старому Самборі вже створена ініціативна група молоді Dream team, яка реалізовує чимало проектів та заходів не лише для місцевої молоді, а для цілої громади.

Серед них, інтелектуально-розважальна гра МегаМізки, створення молодіжного простору Mind House, інформаційні проекти, галерея «Просто неба», мистецькі та національно-патріотичні ініціативи.

«Для нас важливо мати простір, який стане доступним для генерування ідей і нашої діяльності. Ми маємо дворічний досвід в реалізації проектів для молоді і громади нашого міста, а в період реалізації реформи децентралізації важливо залучати молодь із віддалених населених пунктів, які входять в нашу громаду. Для масштабування цих задумів та проектів ми плануємо залучити ресурси на створення комфортного молодіжного центру» - зазначила представник ініціативної групи Dream Team Таня Топільницька.

За результатами зустрічей, у Старому Самборі напрацюють місцеву модель реалізації молодіжної політики та планують проектну діяльність молодіжного простору Mind House. Ці напрямки команда молоді напрацює спільно із фахівцями в молодіжній політиці вже у середині грудня.

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook