«Громади дружні до молоді»: у Дрогобичі активно розвивають молодіжну політику

4 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Відбулась остання поїздка обласного проекту «Громади дружні до молоді» у райони Львівщини. Зокрема, сьогодні зустріч із профільним середовищем молодіжної політики провели у новоствореній територіальній громаді Дрогобича.

Як розповіли у відділі молодіжної політики Львівської ОДА організатори проекту зустрілись із головою новоствореної Дрогобицької громади - Тарасом Кучмою. Обговорили інструменти співпраці, окреслили проекти для спільної реалізації на 2021 рік.

«Дрогобич - місто інновацій та реальних можливостей для громади. Воно показує хороші результати у молодіжній політиці, але важливо створити комфортні умови і показати молоді, що тут вони можуть себе реалізувати»,- зазначив керівник громади.

Також він додав, що у с. Дережичі , с. Рихтичі та смт. Стебник, які входять у Дрогобицьку ОТГ, вже є сформовані ініціативні молодіжні групи, які активно діють. А молодіжний центр ще більш посилить їх діяльність.

«Тому модель молодіжного центру, як опорної установи для творення молодіжної політики добре підходить для нашої громади» - зазначив Тарас Кучма.

Також представники відділу молодіжної політики Львівської ОДА і Львівського обласного молодіжного центру опрацювали стратегії молодіжної роботи із ініціативною командою молоді, яка займається інституційним розвитком Молодіжного простору Дрогобича.

В їх планах - зробити повноцінний центр для молоді із зоною коворкінгу, навчального центру і соціального підприємництва.

«Молодь є рушійною силою усіх змін. Ми мріємо побачити, що дрогобицька громада є цікавою для неї не менше, аніж великі міста. Для цього потрібно залучати молодь до креативу, саморозвитку тут у громаді, надати їм необхідні для цього інструменти та простір. Наша ціль - зробити, а тоді лише чекай на неймовірні ідеї та реалізацію їх у місті. Тоді розвиток буде незворотнім»,-  зазначила голова ГО «Молодіжний простір Дрогобич» Леся Нестор.

 Відтак, вже реалізовані успішні кейси і нові підходи дозволять напрацювати механізм самоокупності майбутньої установи та залучити до діяльності молодь навіть з віддалених населених пунктів.

«Маємо на Львівщині успішний досвід реалізації і постійного розвитку роботи з молоддю у м. Дрогобич. Тут ефективно діє молодіжний простір, який має амбітну мету - стати опорним центром для всієї громади і масштабувати результати своєї роботи. Тут створено молодіжну раду, яка з нового року запрацює вже в оновленому складі. Також тут ефективно впроваджується політика та адміністрування роботи з молоддю через структурний підрозділ міської ради» - зазначила керівниця відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софія Курман.

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook