Понад дві сотні школярів Львівщини пройшли військово-медичну підготовку

7 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Нещодавно завершилось навчання для учнів Львівщини з військово-медичної підготовки населення в умовах військових конфліктів. Його провели у містах Стрий, Самбір, Радехів, Сколе. Захід реалізувала громадська організація «Військово-патріотичний вишкіл «ПАТРІОТ» із залученням фахових інструкторів – ветеранів АТО у складі ЗСУ та добровольчих підрозділів із фаховими знаннями.

Під час військово-практичної частини учасників ознайомили із будовою та призначенням основних зразків стрілецької зброї в Україні та за кордоном, технікою безпеки поведінки із різноманітними засобами оборони.

На теоретичному курсі учні дізнались про тактики ведення бою, основи базового орієнтування на місцевості, психологічної підготовки, поведінки в екстремальних умовах. Окрім цього, молоді розповіли про історію українського війська і різноманітних формацій, структуру сучасної української армії.

«Головною метою військово-патріотичного виховання молодого покоління є виховання самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, а також формування в них духовної й психологічної готовності стати на захист територіальної цілісності та незалежності України. Адже молоде покоління повинно розуміти, що безпека Батьківщини зумовлюється не тільки зміцненням нашої військової організації, а і їх особистою участю в підготовці до захисту Батьківщини», - зазначив керівник громадської організації Олег Ільків.

Навчались діти упродовж кількох етапів. Загалом до навчання долучились понад 200 школярів з кількох районів Львівщини. Також участь взяли вчителі шкіл предмету «Захист Вітчизни» та викладачі університетів.

Захід провели в межах реалізації проєктів, які стали переможцями конкурсу серед інститутів громадянського суспільства у 2020 році. Їх реалізація відбувається за фінансової підтримки Львівської ОДА.

«На теперішній час питання патріотичного виховання набуває особливого значення, оскільки від цього залежить майбутнє нашої нації, тому ми готові повністю підтримувати подібні ініціативи та долучатися до проведення заходів спрямованих на формування почуття патріотизму» - зазначив керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook