Поліція Львівщини склала майже 2,5 тисячі протоколів за порушення карантину

7 грудня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

З 1 листопада до 6 грудня поліцейські Львівщини виявили 2420 фактів порушення протиепідемічних обмежень. Про це інформують у Національній поліції Львівської області.

На порушників склали протоколи за статтею 44-3 Порушення правил щодо карантину людей Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Зокрема, за проведення масових заходів, на підприємців та продавців, які працювали без засобів індивідуального захисту, на перевізників  тощо. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», - зазначають в Поліції.

Нагадаємо, станом на сьогодні в Україні діє Постанова Кабінету міністрів України №641 від 22 липня 2020 року, відповідно до якої, на території України у період дії карантину забороняється, зокрема:

- перебування в громадських місцях, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту;

- проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб;

- діяльність кінотеатрів та театрів з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі;

- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння;

- проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля;

- робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (за окремими винятками);

- діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв.метрів приміщення.

Додамо, що за порушення правил карантину передбачена адміністративна відповідальність -  накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, - накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відтак порушники карантину заплатять від 17 до 34 тисяч гривень, посадові особи – від 34 до 170 тисяч гривень. Порушники маскового режиму - від 170 до 250 гривень.

Тож поліцейські Львівщини нагадують про необхідність неухильно дотримуватись протиепідемічних обмежень у період карантину.

 

Юлія Савостейко 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook