Міста Львівської області запрошують позмагатися за звання «Молодіжної столиці України»

9 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

«Молодіжна столиця України» – це щорічний Всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Конкурс уже стартував, позмагатися за головний приз запрошують міста Львівської області.

Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація «Український інститут міжнародної політики» та Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».

Його завдання - узагальнення і поширення найкращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

З 2017 року кoнкурс «Мoлoдіжна стoлиця України» прoвoдять щoрoку, відзначаючи найкраще містo для прoживання та рoзвитку мoлoді. У минулі роки переможцями ставали Львів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль.

Участь у конкурсі можуть взяти усі міста України, незалежно від кількості мешканців, розміру території чи адміністративного статусу.

Цього року організатори удосконалили правила і тепер міста змагатимуться не лише в досягненнях поточної молодіжної політики, а й представлятимуть план дій щодо розвитку молодіжної політики у місті.

«Статус молодіжної столиці є дуже престижним для міст, оскільки це підтвердження якісної роботи й розвиненої молодіжної інфраструктури. Окрім цього таке почесне звання допомагає залучити молодь з інших регіонів та робить місто майданчиком для зустрічей та обміну досвідом. Фактично місто стає на рік найактивнішим центром для молоді в Україні», - розповіли у відділі молодіжної політики Львівської ОДА.

Заявки від міст приймають в письмовому та електронному вигляді: у друкованій формі на адресу Міністерства молоді та спорту України (вул. Еспланадна, 42, м. Київ) та в електронній формі (скан-копія у форматі *pdf ) на адресу: info@youthcapital.org.ua

Кінцевий термін подання заявок – 31 січня 2021 року.

З детальною інформацією щодо проведення національного конкурсу «Молодіжна столиця України», критеріями, формами заявок для участі у конкурсі можна ознайомитися за посиланням. 

Крім того, в кожній області організатори відібрали регіональних координаторів конкурсу, які можуть надати організаційну, інформаційну та методичну підтримку в проведенні прес-конференції. Їх контакти можна знайти за посиланням. 

«Львівщина має успішний досвід реалізації молодіжної політики, тут живе активна молодь, яка вже сьогодні розвиває свої громади й впливає на їх життя. В області працює 18 молодіжних рад і 26 молодіжних просторів і ми докладаємо максимум зусиль задля створення таких в кожній ОТГ. Молодь, яка долучена до роботи цих рад, реалізує безліч проектів, вони співпрацюють з молодіжними центрами та просторами. Молодь на Львівщині впевнено будує своє майбутнє і майбутнє своїх громад. Тож активно запрошуємо міста продемонструвати свій досвід, потенціал та бачення та позмагатись за звання молодіжної столиці України», - зазначила керівник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софія Курман.

 

Юлія Савостейко 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook