Представників ОТГ запрошують до участі у вебінарі з питань молодіжної політики

17 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Міністерство молоді та спорту України запрошує представників органів місцевого самоврядування, зокрема новостворених територіальних громад, долучитися до вебінару: «Молодіжна політика в новостворених територіальних громадах». Захід відбудеться 18 грудня об 11:00 год.

У ньому візьмуть участь: заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко та начальниця відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Міністерства молоді та спорту України Ірина Полєтуха.

В межах вебінару обговорять такі питання:

- новели законодавства у молодіжній політиці;

- інструменти роботи з молоддю органів місцевого самоврядування;

- інструменти залучення молоді до прийняття рішень в територіальних громадах.

«Для новоутворених громад з 1 січня настане ще більш інтенсивний період розвитку та самостійності. Міністерству молоді та спорту важливо поінформувати очільників територіальних громад щодо можливостей та інструментів роботи з молоддю, адже саме молоді люди, залишаючись жити у своїй спільноті, можуть розвивати локальний бізнес та підприємства, культуру, освіту й інші галузі, якщо відчуватимуть власну залученість до процесів прийняття рішень. Це тривалий процес і він потребує подекуди спільних зусиль органів влади різного рівня, інститутів громадянського суспільства і найперше – готовність самих громад працювати з молоддю та інвестувати в неї» – зазначила Ірина Полєтуха.

Модератором заходу виступить аналітик Асоціації міст України з питань соціального захисту Назар Миколюк.

Транслюватимуть вебінар на сторінці Асоціації міст України у соціальній мережі фейсбук за посиланням. 

Захід організований у межах проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook