Експерти визначали туристичний потенціал Золочівської громади

23 грудня 2020р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Львівські туроператори, фахівці з туристичного супроводу й експерти галузі відвідали Золочівську міську територіальну громаду задля дослідження її туристичного потенціалу.

«Розвиток туризму є одним зі стратегічних напрямків роботи міської ради, - каже Ігор Гриньків, голова Золочівської міської ОТГ. - Після суттєвого збільшення території громади, важливим є відкриття для туристів не лише самого міста Золочева, бо донедавна відвідували лише замок у місті. Важливо показати потенціал наших сільських територій – витоки Західного Бугу у Верхобужі, унікальні культові споруди в Білому Камені, Червоному, Сасові, Плугові та інших сільських громадах, повстанські стежки періоду національно-визвольних змагань, мальовничу красу наших озер, гір (Білої, Святої, Сторожихи)».

У межах поїздки експерти, а серед них іпредставниця управління туризму та курортів обласної державної адміністрації, відвідали село Вороняки й 100-річний будинок під солом’яною стріхою, центр космічного зв’язку й церкву святого Миколая в селі Сасів, Гологірський хребет і руїни костелу  родини Ожаровськиху селі Червоне. Також мали екскурсію вечірнім Золочевом.

За підсумками - відбулася робоча зустріч, на якій обговорювали туристичний потенціал громади, напрямки його розвитку та напрацьовували нові туристичні маршрути. 

Керівниця управління Наталя Табака відзначила, що такі виїзди на місця у громади, - це можливість синхронізувати дії, визначити план на короткострокову перспективу і з чого варто починати.

«А у випадку із Золочівською громадою бачимо ініціативу, перший крок з боку місцевої влади – Ігор Гриньків сам запрошує експертів, які дають конструктивні поради щодо розвитку туризму, – каже Наталя Табака, начальниця управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації. – Хороший старт і приклад для інших. Адже туризм – це робота для людей та прибуток для всієї громади».

Ролик про подорож містом Золочів та довколашніми селами від Золочівської ОТГ можна переглянути за посиланням. 

Довідково.

Навчально-ознайомчий візит відбувся в межах проєкту «Створення передумов для дослідження туристичного потенціалу Золочівщини в умовах децентралізації» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати - Україна» в межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями, фінансується за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

У рамках проєкту реалізовано ряд заходів, серед них виготовлення промоційних фотоматеріалів та відеопродукції, встановлення освітлювальних комплексів поруч із пам’ятками архітектури – церквами Святого Миколая, Воскресіння Господнього та костелу Успіння Пресвятої Діви Марії.

Ключові слова:

туризмкурортиОТГ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook