"На успіх у туризмі можна розраховувати у випадках співпраці різних суб’єктів господарської діяльності", - Віталій Загайний

29 жовтня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Впродовж 27-29 жовтня відбувається ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика» на базі Львівського торговельно-економічного університету. Участь в ній взяли науковці, представники громадських організацій та індустрії гостинності з України, онлайн долучились учасники з Грузії, Узбекистану й Польщі.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний.

«Такого роду заходи дають змогу поділитися досвідом, це можливість спільно з різними представниками туристичного сегменту, а саме науковцями, бізнесом готелярів, закладів громадського харчування, проговорити і визначити нові форми співпраці. Адже туризм є надзвичайно інтеграційною сферою діяльності – на успіх можна розраховувати у тих випадках, коли між собою співпрацюють різні суб'єкти. І саме тоді результатом є кінцевий якісний туристичний продукт», - зазначив Віталій Загайний.

Заступник голови ОДА закцентував на тому, що з 30 жовтня уся область, а зокрема й сфера гостинності, житиме за правилами «червоної зони» карантину й закликав до їх дотримання.

Протягом чотирьох пленарних засідань конференції говорили про тренди й новітні освітні технології в сфері гостинності, інклюзивний туризм, роль єврорегіонів у розвитку індустрії. Під час заходу для учасників було презентоване промо-відео медичного й оздоровчого туризму Львівської області.

«Метою конференції є обмін досвідом з питань теорії та практики індустрії туризму, висвітлення проблемних питань, пов’язаних з функціонуванням суб’єктів туристичної діяльності, консолідація зусиль науки і практики для сталого туризму в Україні», - пояснила Марта Барна, перша проректорка, професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування Львівського торговельно-економічного університету.

Ще до початку конференції опубліковано наукові тези. Учасники визначили стратегічні бачення, як допомогти розвитку української економіки в частині сфери обслуговування і туризму.

«За результатами конференції буде ухвалена резолюція з конкретними кроками, рішеннями, які ми скеруємо у відповідні структури на рівні міністерств для прийняття до відома того, що думають науковці й практики про розвиток туризму, особливо у такий складний час, як пандемія COVID-19», - підсумувала Марта Барна.

Другого дня учасники конференції відвідали туристичні цікавинки (дестинації) Славської, Козівської й Сколівської громад Львівщини.

Міжнародна науково-практична конференція проведена за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

Ключові слова:

сталий розвитоктуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook