Патріотична молодь Львівщини провела традиційне Йорданське обливання крижаною водою

19 січня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 січня, у Львові поблизу Порохової вежі представники громадської організації «Твереза Галичина» провели традиційне Йорданське обливання крижаною водою. Захід спрямований на національно-патріотичне виховання молоді та пропагування тверезого і здорового способу життя.

Як розповів учасник заходу, голова ГО «Твереза Галичина» Тарас Марущак, він практикує загартовування з 2010 року.

«Сьогодні ми традиційно провели наш захід «Покажемо світу, що ми гаряча Нація». Відчуття неймовірні і завжди драйвові. Позитивний настрій гарантовано на весь день»,-  зазначив він та заохотив інших до оздоровлення.

«Будьте здорові та обливайтесь холодною водою!» - наголосив Тарас Марущак.

Обливання проводили за температури -14° С - на заміну традиційному пірнанню в ополонку на честь свята Водохреща. 

«Ми, українці, повинні довести цілому світові, що ми – сильна духом та здорова нація. Одним із способів для досягнення цієї мети я бачу загартовування холодною водою та тверезий спосіб життя. Життя без шкідливих звичок!» -  зазначив учасник заходу, голова ГО «Рух Твереза Україна» Зіновій Станішевський.

Організатори  розповіли, захід відбувся із дотримання карантинних обмежень. Впевнені, наступного року продовжать традицію.

Додамо, що минулоріч за сприяння та підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА громадська організація «Твереза Галичина» провела низку заходів спрямованих на популяризацію здорового способу життя збереження національної пам’яті.  Серед них – пробіг-дуатлон з нагоди дня народження Євгена Коновальця, 10-й ювілейний «Забіг за тверезу Націю», «Уроки тверезості» у районах області, якими охопили 3 тисячі молодих людей, Забіг «За батька Степана».

Фото основне (ілюстрація): з відкритих джерел

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook