Молодь Львівщини запрошують на перегляд фільму «Крути 1918»

28 січня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Львівський обласний молодіжний центр спільно з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА запрошують молодь на спільний перегляд української історичної драми «Крути 1918».

Захід відбудеться завтра, 29 січня, у  День 103-ї річниці історичного бою під Крутами. Транслюватимуть фільм у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру (вул. Винниченка, 12). Початок о 17:00 годині.  

Стрічка «Крути 1918» розповідає про бій під залізничною станцією Крути, в якому молоді добровольці-гімназисти поклали своє життя на захист України від російської Червоної гвардії. Фільм пронизаний особистими історіями головних героїв, і відкриває нові деталі трагедії Крут.

«Ми усвідомлюємо наскільки важливо для молоді утверджуватися у національній ідентичності. Тому перегляд, обговорення та осмислення такого фільму дасть можливість молоді глибше усвідомити цінність таких понять, як незалежність, суверенність та державність. Водночас, це можливість вивчити й краще зрозуміти історію на прикладі героїзму студентів, які відстоювали та боролися за українську незалежність», - зазначив співорганізатор, керівник Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук. 

Для перегляду фільму, необхідно попередньо зареєструватися за посиланням. Через карантинні обмеження кількість місць обмежена.

Ключові слова:

молодьфільм Крути

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook