«Розумна та освічена молодь – майбутнє нашої держави», - Максим Козицький під час зустрічі з керівником Львівського осередку Української академії лідерства

29 січня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 січня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся з керівником Львівського осередку Української академії лідерства Валентином Григоренком та головою опікунської ради у місті Львові Іваном Бабічуком. 

Відтак, гість ознайомив очільника Львівщини із роботою лідерського руху.

«Наша академія – це громадська організація, яка працює з молоддю по усій Україні. У нас є сім центрів: у Львові, Маріуполі, Чернівцях, Харкові, Миколаєві, Полтаві та Києві. Ми допомагаємо молоді знайти себе, визначитися, ким вони хочуть стати у майбутньому, шляхом реалізації проектів, волонтерської діяльності. Ми хочемо, аби молодь навчилась ставити перед собою цілі та досягати їх. Щорічно академія охоплює понад сто тисяч осіб», - розповів Валентин Григоренко.

За словами керівника Львівського осередку УАЛ, пріоритетним завданням є виховання нового покоління підприємців, фахівців у сфері освіти та науки, національної безпеки та оборони.

«Розумна та освічена молодь – це майбутнє нашої держави. Дуже важливо, що ви даєте студентам не лише знання, але й формуєте важливі навики та вміння комунікувати і йти до своєї цілі. Я дякую Вам за таку потрібну і важливу, у наш час, працю. Ви можете розраховувати на нашу підтримку», - наголосив Максим Козицький.

В основі академії є 10-місячна формаційна програма розвитку для випускників закладів середньої освіти (школи, ліцеї) віком від 16 до 20 років.

Вона містить у собі три компоненти: фізичний, емоційний та інтелектуальний, які базуються на системі цінностей.

«Фізична складова для нас є важливо. Без винятку, усі наші студенти, до прикладу виконують ранкову пробіжку. І вже за певний період часу практично кожен бере участь у напівмарафонах», - пояснив Валентин Григоренко.

Відтак, запропонував організувати спільний пробіг за участю представників влади та студентської молоді. А також долучитися до тижня державотворення, аби ознайомити молодь з роботою органів державної влади.

«Для Академії важливо виходити назовні. Тому однією із завдань осередку є працювати для молоді та з молоддю всієї Львівської області. Для цього ми вже спланували роботу в територіальних громадах і організацію спільних заходів», - додав Валентин.

Зазначимо, що академія не видає офіційного диплома, проте під час навчання студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, в тому числі усвідомлення свого місця в суспільстві, командної праці, комунікації.

Навчання для студентів є практично безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриває проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.

Довідково.

Українська академія лідерства (УАЛ) –  наймасштабніший станом на сьогодні молодіжний лідерський рух України. УАЛ - можливість  вплинути на глибинні соціальні процеси в Україні шляхом формування генерації молодих людей, які вже сьогодні беруть на себе відповідальність за свою країну та мають необхідні для цього здібності.

Серед проєктів, якими академія пишається варто відзначити ті, що реалізовувалися у Львові:

UNCOUNTED since 1932 (Непораховані з 1932): акція, якою Українська академія лідерства привертаємо увагу світу до теми Голодомору: перетворюючи біль у силу. У 2019 р. на один день у м. Львові, а також паралельно у 6 містах України (Чернівці, Київ, Полтава, Харків, Миколаїв, Маріуполь) відкрився незвичний «ресторан», в якому студенти Української академії лідерства пропонували скуштувати їжу, яку споживали українці у часи Голодомору 32-33 років. У меню було усього кілька страв ― суп із шишок і листя, хліб із перетертої трави та млинці з кори дерев. Порція, яку отримували безкоштовно охочі, була розрахована на цілий тиждень для всієї родини. У 2020 році акцію зреалізовано через створення онлайн “ресторану”, в якому відвідувачі могли “замовити” страву, опис якої розкривав історію родини, що пережила Голодомор.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook