Розкрити лідерський потенціал: молоді із Львівщини пропонують грант на навчання

25 лютого 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Українська академія лідерства пропонує молоді здобути грант на навчання.  Випускникам шкіл, які успішно пройдуть відбір, покриють понад 90% вартості програми. 

Навчальна програма Української академії лідерства — це річний курс розвитку для молоді віком від 16 до 20 років. Академія допомагає підліткам розкрити свій лідерський потенціал і покликання, отримати практичний досвід створення проєктів та зважено обрати професію.

«Я працюю в освіті понад 20 років, пройшов шлях від бакалавра до доктора філософії на Заході і розумію, що вступати в університет у 17-ть зарано, — розповідає викладач Академії Михайло Винницький. — Вища освіта — це освіта для дорослих, а до повноліття більшість молоді просто до неї не готова. Саме тому у світі звичною практикою є «gap year». Підлітки після школи беруть рік, аби попрацювати, поволонтерити, здобути життєвий досвід і розширити світогляд перед тим, як заглибитися у конкретну спеціальність. Молоді люди, які використовують  «gap year», стають значно успішнішими».

Такий «gap year» в Україні і реалізовує Українська академія лідерства. Студенти розкривають лідерські якості, вчаться працювати в команді, брати відповідальність за своє життя і втілювати мрії.

Українську академію лідерства створили у 2015 році. За 6 років роботи в Академії напрацювали програму з власного досвіду і сучасних освітніх практик США, Європи та Ізраїлю.

Річний курс поєднує три напрямки розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Молодь спілкується із лекторами Києво-Могилянської академії, Українського католицького університету та інших провідних університетів країни. Студенти зустрічаються із підприємцями, експертами з різних сфер, громадськими діячами та урядовцями. Підлітки вчаться розуміти свої емоції та керувати ними і щодня займаються спортом. 

Практичний досвід і робота у команді допомагають студентам стати впевненішими у собі та своїх силах. Під час навчальних експедицій Україною та світом, спілкуванні з успішними людьми  підлітки знаходять своє місце в країні. У дослідженні традицій та історії свого народу  молодь  формує національну ідентичність.

«За ці 10 місяців молода людина може набратися самостійності, відповідальності, ініціативності, — додає Михайло Винницький. — Мій син Богдан цьогоріч став студентом Української академії лідерства. Я бачу, як він змінився навіть на побутовому рівні. Він дуже змужнів». 

«Академія для мене — це бренд волі і відповідального вибору, бо формує вільну особистість, — розповідає найкращий вчитель України, переможець Global Teacher Prize Ukraine Василь Дяків. — На позакласних заходах та батьківських зборах я розповідаю старшокласникам та батькам про цю програму. У моїй школі уже є двоє випускників Української академії лідерства».   

 Українську академію лідерства уже закінчило 886  випускників, які зараз навчаються у найкращих університетах країни та за кордоном, очолюють молодіжні центри, втілюють власні стартапи та здобувають престижні премії. Академія має 5 осередків-філій у Києві, Львові, Харкові, Миколаєві, Маріуполі. У кожному з них живуть та навчаються від 35 до 40 студентів.

Для вступу до Академії потрібно заповнити анкету та пройти три етапи відбору: написати есе і скласти фізичний тест, взяти участь у груповій дискусії та пройти співбесіду. Вже наступного місяця після подання заявки кандидат дізнається, чи вступив.

Якщо абітурієнт вдало пройде усі етапи відбору, отримає грант. Партнери Академії покриють 90% витрат програми. Загальна вартість навчання – 300 тисяч гривень. Студент ж сплачує лише 25 тисяч гривень за увесь рік.

Також молодь має шанс потрапити на програму за скороченим відбором, якщо сплатить повну вартість програми. Для цього потрібно подати анкету та успішно пройти співбесіду.

Заявки приймають до 20 квітня.

Детальніше про вступ до Української академії лідерства можна дізнатися на сайті http://join.ual.ua/, а також за адресою join@ual.org.ua та телефоном +380 (67) 446 31 01. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook