«Ефективність карантинних обмежень залежатиме від рівня свідомості кожної людини», - Іван Собко

3 лютого 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Львівська облдержадміністрація отримала інформацію щодо протесту працівників КНП ЛОР «Львівська обласна лікарня відновного лікування № 3» у м. Соснівка (Червоноградський район) через тривале застосування карантинних заходів на території Львівської області.

«Обласна державна адміністрація наголошує, що кожен з нас на своєму місці повинен робити все, аби спільними зусиллями зупинити поширення коронавірусної інфекції. Тільки таким чином ми зможемо подолати цю недугу. Маємо усвідомлювати, що це непроста ситуація, адже людство у всьому світі вперше переживає таку пандемію. Ефективність карантинних обмежень залежатиме від рівня свідомості кожної людини», - зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван Собко.

Відтак, заступник голови Львівської ОДА закликав медичних працівників закладу у Соснівці з розумінням поставитися до ситуації, зважаючи на те, що припинення надання деяких медичних послуг пацієнтам як планова госпіталізація прописана у постанові Кабінету Міністрів і розповсюджується на усю територію країни.

Зазначимо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 та відповідного наказу департаменту охорони здоров’я ЛОДА від 03.08.2020 №573 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої респіраторним вірусом SARS-CoV-2» рівень епідемічної небезпеки встановлюється за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зараз територія Львівської області перебуває у «помаранчевій» зоні рівня епіднебезпеки.

Нагадаємо, що на період перебування відповідної адміністративно-територіальної одиниці у «помаранчевій» зоні припиняється планова госпіталізація хворих, окрім випадків: - надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів; - надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим; - надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями; - надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах; - проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей. Керівник закладу охорони здоров’я визначає можливість здійснення планової госпіталізації до свого закладу з урахуванням рівня епідситуації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook