В межах реалізації проекту МТД з виробництва біогазу провели оцінку очисних споруд

5 лютого 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

З 1 по 4 лютого компанія AFRY Ukraine спільно з представниками департаменту екології та природних ресурсів та департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації провели оцінку наявних очисних споруд на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств області. Завдання оцінки – визначити потенціал очисних споруд для виробництва біогазу з органічних відходів.

Оцінку розробляють  в межах реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги, який фінансується цільовим фондом «Фінляндія Україна».

Серед оглянутих підприємств оберуть 2 об’єкти, для яких проведуть повну технічну та фінансову оцінку з метою визначення їх доцільності для подальшої реалізації в проєкті.

Окрім оцінки стану наявних очисних споруд, серед досліджень, передбачених в межах проєкту, також:

- огляд інституційної та правової бази ринку перетворення біологічних відходів на енергетичні об'єкти (в т.ч. спалення, біогаз та компостування);

- розробка стратегії розвитку та довгострокових інвестицій;

- розробка концептуального рішення щодо установок для перетворення органічних залишків у тепло /електроенергія / біогаз;

- підготовка фінансової моделі, економічний та фінансовий аналіз для запропонованого місця проекту;

- загальний огляд необхідних дозволів та домовленостей для будівництва зазначеного інвестиційного проекту.

Розробкою техніко-економічного обгрунтування займатиметься компанія AFRY Management Consulting Oy.

ТЕО виконавці робіт планують передати в ЛОДА до кінця червня. Вартість проєкту – 95 тис євро.

На основі ТЕО Львівська ОДА спільно з фондом «Фінляндія Україна» розпочне пошук інвестора для будівництва станції з переробки органічних відходів на біогаз.

Зазначимо, що Львівська обласна державна адміністрація стала переможцем проєкту міжнародної технічної допомоги, який фінансується цільовим фондом «Фінляндія Україна».

 

Довідково

Цільовий фонд «Фінляндія Україна» фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії та управляється НЕФКО. Місцевий партнер - Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України. Детальніше про цільовий фонд за посиланням. 

Ключові слова:

біогазочисні споруди

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook