Модернізація очисних споруд у Червонограді – в центрі екологічної конференції

30 січня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

У м. Червоноград, 29 січня, відбулась конференція в межах програми «Україна-Польща-Білорусь 2014-2020»  щодо проекту «Покращення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в гміні Ксєнжполь у Польщі та м.Червонограді в Україні через розвиток каналізаційної інфраструктури».

У заході взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадмінстрації Руслан Гречаник, в.о. начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Ольга Колодій та начальник відділу регулювання використання водних ресурсів та надр департаменту екології та природних ресурсів Роман Туцький.

Під час зустрічі представники польської делегації та українська сторона презентували свої пріоритетні напрями реалізації проекту. Окрім цього, окреслили очікувані результати спільно проведеної роботи в межах проекту «Покращення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в мерії Ксєнжполь у Польщі та в м. Червоноград в Україні через розвиток каналізаційної інфраструктури»  – каналізаційна система та модернізація двох станцій очищення стічних вод в м. Червоноград.

Зокрема, передбачена реконструкція аеротенок із застосування дрібнобульбашкової технології, в тому числі первинних та вторинних відстійників для отримання необхідної кількості зневодненого мулу. Окрім того, планується заміна повітродувок із стаціонарними кисненемірами, а також будуть заміненні повітропроводи, гідроізоляція та металеві конструкції, виготовлені з нержавіючої сталі. До процесу модернізації очисних споруд залучать 40 інженерів і 120 інших фахівців. Генеральним підрядником запланованих заходів  є ТзОВ «ХОСАРО», а субпідрядником - ТзОВ «Акваполімер Інженіринг.

Нагадаємо, що програма фінансується Європейським Союзом на території Львівської області у співпраці з партнерами з прикордонних регіонів Польщі та Білорусі та демонструє потужний транскордонний ефект.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook