У Чишках відбулось сімейне свято-майстерка

15 лютого 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Днями у нещодавно відкритому Родинному центрі «Рій», що розташований  в с. Чишки, організували сімейне свято-майстерку, яке присвітили до Дня святого Валентина.

Захід об'єднав місцевих дітей, молодь та їхніх батьків, а також громадські організації і волонтерів, які доклалися до створення соціальної послуги.

Захід організувала ГО «Рій» під керівництвом Оксани Допілки. Участь від Львівської ОДА взяв керівник служби у справах дітей Володимир Лис.

Нагадаємо, Центр був відкритий 3 січня 2021 року в рамках проєкту "Створення соціальних послуг в громаді" від Львівської Освітньої Фундації та у партнерстві зі Службою у справах дітей ЛОДА. Він буде осередком альтернативного проведення часу для молоді та місцем дислокації місцевих волонтерів.

Родинний центр вже розпочав набір на групові заняття для дітей та підлітків. Серед них - англійська мова, малювання та арт-терапія, танці, театріальна студія, спортивний гурток та кулінарні курси. Також, у Родинному центрі «Рій» також функціонує спротзал, частину інвентарю для якого подарувала львівська ІТ-компанія. Створення родинних центрів для громад, які є одним із видів соціальних послуг, є важливим кроком з огляду профілактики виникнення та поглиблення складних життєвих обставин.

Проєкт зі створення соціальних послуг від Львівської Освітньої Фундації стартував у 2018-му році, а станом на сьогодні в рамках проєкту відкрито п’ять послуг на підтримку дітей та сімей з дітьми у кількох громадах Львівської області.

Реалізується за сприяння Програми підтримки дітей та сімей Фонду Джинджер та у партнерстві з Департаментом соціального захисту населення ЛОДА, Службою у справах дітей ЛОДА і Благодійним фондом «МХП-Громаді».

Ключові слова:

служба у справах дітей

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook