Охочих запрошують ознайомитись із новим випуском журналу “JournTeam”

18 лютого 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Випускники навчальної програми «Стань журналістом у молодіжному просторі» опублікували вже тринадцятий номер журналу “JournTeam”.

Тематика цього випуску – традиції та звичаї українського народу. Серед основних тем: «Магія традиційного весільного обряду українців», «Українська мова – завдання жити», «Український кінематограф: чому варто дивитися «своє»?!», «На Еверест без рожевих окулярів» та ін.

«Я українка», - говорю з гордістю, коли знайомлюсь десь за кордоном із новими людьми, на міжнародних проєктах або ж у подорожах. І пишаюсь тим, що народилась саме на Україні. Останнім часом ми звертаємось до давніх часів, читаємо та згадуємо історію, традиції та вишукуємо правду.  Саме тому у новому випуску журналу “JournTeam” ми з командою вирішили повернутись до традицій та звичаїв українського народу. Його величезний скарб складено з цінностей, надбань, предків, духовного наповнення та культури», - зазначила Вероніка Кашинська, засновниця медіашколи «Стань журналістом».

Також на сторінках журналу ви познайомитесь із іноземцями, які жили або відвідували Україну, що вони запам’ятали тут найбільше. Серед них  - Олександр та Віктор із Молдови,Анар – із Азербайджану, а також Кетрін із США – волонтерка Корпусу Миру, яка 4 роки прожила в Україні, 3 із яких – у Львові.

Нагадаємо, що “JournTeam” - це журнал наповнений молодіжним контентом, а саме: інтерв'ю з громадськими активістами, порадами від експертів, авторськими фотографіями місцевих фотографів, лайф-хаками та анонсами цікавих подій.

Журнал виходить щомісяця та доступний онлайн на платформі issuu.com. Зокрема, 13-випуск можна переглянути за посиланням.

Контактна особа: Вероніка Кашинська, тел. 0970414426.

Ключові слова:

журналмолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook