У Стрілківській громаді провели стратегічну сесію щодо розвитку молодіжної політики

24 лютого 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 лютого, відбулась зустріч представників влади, молоді, освітніх та культурних закладів Стрілківської територіальної громади. Мета зустрічі - стратегування та напрацювання шляхів розвитку молодіжної політики.

Присутні спілкувались про основи молодіжної роботи та модель молодіжної політики, вивчення потреб молоді.

«Після Zoom-конференції за участі керівництва області щодо розвитку молоді на місцях, у мене виникло сильне бажання особисто приїхати у відділ молодіжної політики, щоб познайомитись та обговорити подальшу співпрацю. Саме там я прочитала дуже влучні слова: «Будь тим, хто надихає». І я хочу, щоб молодь нашої громади завжди мала наснагу та була мотиватором до змін у громаді» - зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Стрілищанської територіальної громади Тетяна Левченко.  

Серед розглянутих питань:

- основні рекомендації щодо роботи з молоддю у новостворених громадах;
- як заохотити молодь до участі у культурних заходах;
- як реалізувати ідеї молоді у сільській місцевості;
- де знайти поштовх, рушійну силу для розвитку молоді у селі та ін.

«Люди недооцінюють вплив молоді на суспільство і це дуже розчаровує, адже саме завдяки молоді суспільство може досягати значних успіхів, починаючи із громад, завершуючи загальнонаціональним рівнем» - зазначив заступник голови Стрілківської територіальної громади.

Завершили зустріч симуляційною грою «Успішна громада».

«Кожна громада є унікальною і має свої вектори та алгоритми напрямку розвитку молоді. Наше завдання - стати менторами, які допомагають та направляють у правильне русло креативні ідеї представників громад, які мають стати «живими» і «дієвими». Ми прагнемо, щоб Львівщина була серед лідерів з розвитку молоді в Україні. І тому такі виїзди у громади важливі, щоб безпосередньо на місцях запитуватись у молоді, що вони хочуть, якою бачать успішну громаду. Я наголошую на тому, що у молодь потрібно вкладати ресурс. І у перспективі результати змін стануть очевидними у всіх сферах», - зазначила начальник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софія Курман.

За підсумками зустрічі представники громади проведуть опитування потреб молоді, які надалі внесуть у Стратегію розвитку громади.

Нагадаємо, що основним пріоритетом обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021 - 2025 роки є співпраця із територіальними громадами та розвиток молодіжної політики на місцях.

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook