На Львівщині учасники бойових дій отримали понад 5 тисяч гектарів земель у власність

2 березня 2021р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками учасники бойових дій (АТО/ООС) та їхні сім’ї отримали у власність 7647 земельних ділянок розташованих на території Львівської області, загальною площею 5219,6 га.

Ділянки призначені для садівництва, ведення особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва.

«Робота з виділення земельних ділянок захисникам України залишається для нас одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим, учасникам бойових дій, та їхнім сім`ям вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок»,- зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Учасники бойових дій (АТО/ООС) приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (4637 земельних ділянок), особистого селянського господарства (2860 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (150 земельних ділянок). Найбільше земельних ділянок було надано у Пустомитівському (1118 земельних ділянок) та Жовківському (1029 земельних ділянок) районах Львівської області.

 Загалом, Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, надало учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей 13404 дозволи на розробку документації із землеустрою, на землі загальною площею 9020 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці “Інформація для учасників бойових дій (АТО/ООС) та членів їх сімей” (http://lvivska.land.gov.ua/ato/).

Нагадуємо, що безоплатна приватизація здійснюється громадянами України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення.

«Вартує зауважити, що 18 лютого затвердили Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки, головним завданням якої є реалізація системи економічних і організаційних заходів щодо підтримки мікро - та малих сільськогосподарських виробників та розвитку сільських територій вцілому. Невід’ємною складовою розвитку сільських територій є розвиток підприємництва учасників бойових дій та ООС (АТО). Відтак, Комплексною програмою передбачено фінансову підтримку фермерських господарств, засновниками яких є учасники ООС (АТО), у вигляді бюджетної субсидії на одиницю сільськогосподарських угідь. Кошти надаються у розрахунку 5000 грн на 1 гектар сільськогосподарських угідь, що є у власності засновника - учасника ООС (АТО) та використовуються для ведення господарської діяльності. Підтримка сприятиме зайнятості учасників бойових дій та їх адаптації до суспільного життя», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Ключові слова:

земліучасники АТО

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook