Для молоді Львівщини проведуть локальний тренінг з прав людини

14 березня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики

Громадська організація «Радехівський центр «Молодіжні ініціативи» за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи розпочинає набір на Другий Локальний тренінг у сфері неформальної освіти за програмою «Освіта з прав людини та участі молоді». Він відбудеться 18-21 березня у Трускавці.

Проєкт спрямований на поглиблення правових знань в ігровій формі з використанням посібника Ради Європи «Компас». Молодь заохочують поміркувати над своїми основними правами та можливостями доступу до прийняття рішень, які стосуються їх життя.

Як розповіла менеджер проєкту Ірина Мазуревич, тема тренінгу сьогодні є надзвичайно актуальною.

 «Перед тим, як почати підготовку тренінгу, ми провели анонімне опитування серед молоді Львівської області щодо дотримання їх прав та можливостей самореалізації в своїх населених пунктах. Як показало дослідження – молоді люди у своїй більшості сказали, що або усі їх права забезпечуються, або усі не забезпечуються. Проте, за інформацією служби у справах дітей, в школах почастішали випадки булінгу та насильства. Це наводить на думку, що старшокласники  мають дуже обмежені знання щодо прав людини. Ситуація невтішна, проте молоді люди сповнені бажання досягати змін, - зазначила вона. -  Шляхи виправлення ситуації – це неформальна освіта та навчання через дію щодо можливостей участі молоді. Підібравши кваліфікованих тренерів у цій галузі, в тому числі серед учасників довготривалого тренінгового курсу «Компас», реально досягти поставлених цілей. Великим плюсом є те, що ми плануємо паралельно проводити навчання для вчителів та соціальних працівників».

Після завершення тренінгу команди отримають можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів від Молодіжного Європейського Фонду.

Кількість місць обмежена.

Для участі у тренінгу необхідно до 15 березня 2021 року зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/WvZQpzEkUAWYpYvcA. Результати відбору будуть оприлюднені 16 березня 2021 року на фейсбук-сторінці Молодь Радехівщини: https://cutt.ly/azIXY1H.

Контактна особа – Ірина Мазуревич, тел.: 0 (98) 213 44 81.

Ключові слова:

молодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook