Будівельна готовність другої черги Львівського перинатального центру – 98%

17 березня 2021р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

Про це йшлося сьогодні під час наради заступників голови Львівської ОДА Юрія Бучка, Івана Собка, в.о голови ЛОР Юрія Холода із керівництвом закладу та представниками підрядної організації.

Обговорюючи готовність об’єкту, Іван Собко доручив підряднику  у стислі терміни завершити  технічно-оздоблювальні роботи, підключити ліфти, вмонтувати та спільно з медичними фахівцями протестувати обладнання.  

“Це важливий стратегічний об’єкт для регіону, покликаний зберегти життя і здоров’я дітей та породіль. На сьогодні корпус готовий на 98%.  Відтак, необхідно завершити усі роботи у стислі терміни та здати корпус в експлуатацію найближчим часом”, - зазначив Іван Собко.

Водночас Юрій Бучко дав завдання управлінню капітального будівництва оперативно  підготувати документи та завантажити акт готовності об'єкта до експлуатації  у Єдиний портал державних послуг  “Дія” для розгляду Державною архітектурною будівельною інспекцією та видачі сертифікату про готовність корпусу до експлуатації.

Реконструкцію другої черги перинатального центру розпочали у 2018 році. Загальна кошторисна вартість реконструкції центру - понад 336 мільйонів гривень.

“Новий корпус передбачає відкриття відділення патології вагітності, на сьогодні є одне відділення у А3 корпусі, але там обмежена кількість ліжок. Після відкриття переїдемо на більшу площу, де буде можливість комфортного перебування пацієнта в одномісних та двомісних палатах. Також відкриємо оперативну гінекологію для жінок, які мають проблеми з порушення репродуктивного здоров’я, з доброякісними захворюваннями матки та додатків. Пацієнти зможуть вирішувати ці питання комплексно у центрі, зараз такої можливості немає. Третє приміщення – це спеціалізоване консультативно-діагностичне відділення з жіночою консультацією. Пацієнти матимуть можливість планувати вагітність, вирішувати проблеми чи порушення репродуктивного здоров’я, ставати на облік,  завершувати вагітність і народжувати здорових дітей. Тобто це забезпечить повний комплекс надання медичної допомоги у межах перинатального центру”,   – зазначила директор закладу Марія Малачинська.

За підсумками наради, виконавцям робіт надали конкретні дедлайни щодо усунення проблемних моментів та завершення усіх робіт на об’єкті.

“Львівський обласний перинатальний центр - це медустанова європейського зразка. Позиція і обласної ради, і облдержадміністрації єдина – об’єкт має запрацювати якнайшвидше.  Виконання  доручень,  наданих підрядній організації, особисто з колегами триматимемо на контролі”, - наголосив Юрій Холод.

Нагадаємо, обласний перинатальний центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області. Зокрема, тут надають кваліфіковану медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

Зазначимо, у лютому в центрі  народилося 366 дітей- 179 дівчаток та 187 хлопчиків.

Оксана Буй

Ключові слова:

перинатальний центр

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook