“Якщо перевізник не забезпечить належну роботу систем GPS, з ним розірвуть угоду”, – Юрій Бучко

7 квітня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Для підвищення якості послуг в сфері автомобільних пасажирських перевезень управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації повинне спільно з Центральною диспетчерською службою пасажирських перевезень забезпечити належну роботу систем GPS.

Відповідне доручення надав заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

“У випадку повторного виявлення порушення автотранспортним підприємством взятих на себе обов’язків в частині відсутності передачі GPS сигналу, прийматимемо відповідні управлінські рішення щодо дострокового припинення дії договорів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування”, – зазначив Юрій Бучко.

За його словами робота GPS трекерів надає можливість покращити якість пасажирських перевезень та контролю за виконанням договірних зобов’язань в частині дотримання схеми та розкладу руху на внутрішньообласних маршрутах, що в свою чергу сприяє оптимізації затрат часу пасажирів котрі завдяки онлайн ресурсам мають змогу відслідковувати рух транспортних засобів на лінії.

Нагадаємо, що на території Львівської області функціонує автоматизована інформаційна система диспетчерського управління пасажирським транспортом, яка відображає рух внутрішньообласних маршрутів в режимі реального часу.

Ключові слова:

перевезення

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook