Запрацювала тестова версія карти надавачів соціальних послуг у Львівській області

8 квітня 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Департамент соціального захисту населення ЛОДА за підтримки Ініціативи розвитку послуг для дітей та сімей в громадах проєкту “Супровід урядових реформ в Україні”, що реалізовується компанією Alinea International за підтримки уряду Канади, запустив тестову версію карти надавачів соціальних послуг у Львівській області  за посиланням: https://cutt.ly/mhcT3Aa

Карта створена для збору, накопичення та оприлюднення інформації про організації різних типів підпорядкування (державні, комунальні, неурядові, релігійні тощо), що надають соціальні послуги. Нагадуємо, що соціальні послуги – це дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають.

Карта надавачів соціальних послуг сприятиме поширенню інформації про наявні соціальні послуги, полегшить доступ до них з боку отримувачів, а також буде корисною для  пошуку та налагодження партнерств, координації діяльності у системі надання соціальних послуг.

Департамент соціального захисту населення ЛОДА наголошує на необхідності внесення організації до карти надавачів з метою налагодження ефективного надання соціальних послуг.

До уваги надавачів соціальних послуг Львівської області!

Якщо Вашої організації немає на карті, активізуйте заповнення анкети за посиланням https://forms.gle/KFehV8J39BGmoRbi9 до 15 квітня 2021 року. На основі поданої в анкеті інформації дані про вашу організацію будуть внесені до карти надавачів соціальних послуг.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook