На Львівщині навчали новим методикам роботи з кривдниками, які вчиняють домашнє насильство

21 грудня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Благодійна організація «Фонд «Горіховий дім» та ГО «Осоння» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації провели консультаційний тренінг з питань роботи з кривдниками та особами, схильними до вчинення домашнього насильства.

«Подібні тренінги засновані на базі комплексної програми корекційної роботи з людьми, які вчиняють насильство та схильні до агресивної поведінки. Ця програма працює на теренах Львівщини з листопада 2019 року, відколи департамент соціального захисту населення облдержадміністрації закупив соціальну послугу із проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство. До слова, Львівщина - єдина область, яка другий рік поспіль закуповує цю соцпослугу», - зазначила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

У заході взяли участь спеціалісти, відповідальні за реалізацію заходів із запобігання та протидії домашньому насильству на місцях, представники Центру «Жіночі перспективи», Головного управління Нацполіції у Львівській області та Патрульної поліції.

Говорили про проблеми, які виникають у роботі з особами, схильними до вчинення домашнього насильства, про діяльність в цьому напрямку соціальних служб та поліції на місцях, про програми для кривдників, їх подальше працевлаштування.

Крім того, йшлося про те, що постраждалим від дій кривдника потрібна довготривала психологічна підтримка.   

Довідково:

Проєкт «Тренінг «Впровадження програм для кривдників» Благодійної організації «Фонд «Горіховий дім» є одним з переможців конкурсу з визначення проєктів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook