Міністр соціальної політики відвідала відкритий у центрі надання соціальних послуг Простір дитячого та підліткового розвитку у м. Рудки

13 липня 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У межах робочого візиту до Львівської області Міністр соціальної політики Марина Лазебна відвідала відкритий у Центрі надання соціальних послуг Простір дитячого та підліткового розвитку у м. Рудки.

Упродовж 2020 року в області тривала навчально-ґрантова програма «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для 6 громад Львівської області.

Метою програми є забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).

Програма передбачала сім навчальних модулів для ініціативної групи представників державного і недержавного сектору ОТГ протягом 6 місяців, у рамках якого учасники:

- пройшли тренінги у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;

- отримали консультаційну підтримку у розвитку конкретної соціальної послуги, якої громаді не вистачає;

- розробили проект створення конкретної соціальної послуги та взяли участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на втілення ідеї.

Однією з громад-переможців стала Рудківська ОТГ з проектом «Простір дитячого та підліткового розвитку», що передбачає створення простору для всебічного та гармонійного розвитку дітей та підлітків з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей з інвалідністю, їх соціальної адаптації, інтеграції та реінтеграції.

Ключові слова:

соціальні послуги

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook