У Львові провели тематичний тренінг для фахівців з надання соціальних послуг в територіальних громадах

25 січня 2022р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У Львові відбувся тренінг для фахівців з соціальної роботи. Захід присвятили темі розвитку та забезпечення надання соціальних послуг в територіальних громадах. Загалом він триватиме упродовж трьох днів – з 25 по 27 січня.

Тренінг відбувся в межах Ініціативи з розвитку послуг в громадах для дітей та сімей проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) за підтримки Уряду Канади. 

Як розповіли організатори, мета тренінгу – розвинути знання щодо системи та організації надання соціальних послуг на місцях.

Учасниками стали заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний, керівник обласного центру соціальних служб Ярослав Бордіян та начальники профільних відділів центру. Також директори та фахівці з соціальної роботи Центрів надання соцпослуг п’яти громад: Гніздичівської, Великомостівської, Рудківської, Кам’янка-Буської та Заболотцівської.

Тренінг відбуватиметься за кількома напрямками. Під час першої сесії учасники обговорили систему надання соціальних послуг. Йдеться про класифікацію цих послуг, базові послуги на рівні громади, повноваження органів місцевого самоврядування.

Другу сесію присвятили темі «Організації надання соціальних послуг в територіальній громаді». Її поділили на кілька важливих елементів: порядок надання соцпослуг на рівні особи/сім’ї, функції та завдання Центрів надання соціальних послуг та фахівців, зокрема, кадрове забезпечення.

Наприкінці тренінгу увагу приділили темі соціального супроводу сімей/осіб, які опинились в складних життєвих обставинах.

Ключові слова:

соціальні послуги

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook