Юрій Холод відзначив найкращих працівників служби у справах дітей

18 листопада 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

До Дня соціального працівника та з нагоди прийняття Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року Конвенції про права дитини у Львівській обласній державній адміністрації нагородили найкращих представників Служби у справах дітей.

«За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу захисту прав та найкращих інтересів дітей», – йдеться у тексті Подяк.

Нагороди вручив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

«Шлях, який ви для себе обрали, є важким, але таким потрібним для людей. Ви підтримуєте та стаєте на захист тих, хто найбільше цього потребує – дітей», – наголосив заступник голови Львівської ОДА.

Довідково.

Конвенція ООН про права дитини — міжнародний правовий документ, що визначає права дітей в державах-учасницях. Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом обов'язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Документ складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права осіб віком від народження до 18 років (якщо згідно застосовним законам повноліття не настає раніше) на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду і нужди, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань.

Христина Дмитрик

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook