Мешканцям області відшкодовують відсотки за кредитами на заходи з енергозбереження

15 квітня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Цього тижня мешканцям області в рамках Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки з обласного бюджету профінансовано понад 238 тис грн на відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими на впровадження заходів з енергозбереження.

Як пояснюють у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА суть Програми полягає в тому, що мешканці області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки  з обласного бюджету.

«Враховуючи те, що споживання природного газу населенням області складає майже 60% від загального споживання в області, підвищення енергоефективності в побутовому секторі є надзвичайно важливим для енергонезалежності держави та скорочення викидів парникових газів. Підвищення ефективності енергоспоживання є також прямим шляхом для покращення добробуту та комфортних умов проживання мешканців області. Саме Програма, шляхом здешевлення кредитних ресурсів, дозволяє більшій кількості мешканців швидше реалізувати заходи з підвищення енергоефективності», - зазначив керівник департаменту Богдан Кейван.

Загалом у 2021 році в обласному бюджеті на реалізацію цієї частини Програми передбачено 11 млн гривень.

Операторами Програми сьогодні є: ВАТ АКБ «Львів», ВАТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», КС «Анісія», КС «Вигода», КС «Самопоміч», КС «Довіра», КС «Бойківщина».

Ключові слова:

енергозбереження

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook