Для тергромад Дрогобицького району провели навчання щодо механізмів обласної програми підвищення енергоефективності

22 вересня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 22 вересня, з метою популяризації напрямків Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки, департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства облдержадміністрації провів навчальний семінар в Дрогобицькій РДА.

Участь у заході взяли представники об’єднаних територіальних громад Дрогобицького району, керівники закладів бюджетної сфери, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, кредитно-фінансових установ тощо.

Так, в межах семінару начальник управління енергоефективності департаменту Микола Вознюк ознайомив присутніх з механізмом підтримки населення області у впровадженні енергоощадних заходів та заходів, що передбачають використання відновлюваних джерел енергії.

Представників бюджетних установ ознайомили із системою енергетичного менеджменту та презентували кращі практики впровадження енергоощадних заходів у бюджетних установах області.

Про Програму «Енергодім», яка реалізується ДУ «Фонд енергоефективності», а також про підтримку у впровадженні енергоефективних заходів з обласного бюджету поінформували представників ОСББ.

Голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк зазначив щодо важливості реалізації заходів, передбачених Програмою у напрямку підвищення енергоефективності регіону та висловив пропозицію щодо необхідності напрацювання механізму підтримки суб’єктів підприємницької діяльності.

«Впровадження заходів з підвищення енергоефективності, що передбачені Комплексною програмою підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки сприяє зміцненню енергетичної безпеки області та країни загалом», – підсумував зустріч директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Богдан Кейван.

Ключові слова:

енергозбереження

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook