9,5 млн грн на реалізацію заходів з енергозбереження: мешканців закликають користуватись пільговими кредитами

11 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

В межах Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки департамент ПЕК, енергоефективності та ЖКГ Львівської ОВА підписав додаткові договори про співробітництво з кредитно-фінансовими установами в межах бюджетних призначень на 2022 рік.  

 Як інформують у департаменті це дає можливість співпрацювати з банками в межах Програми, а мешканцям області відповідно користуватись пільговими кредитами.

Загалом цьогоріч на реалізацію заходів з підвищення енергоефективності у житловому фонді в обласному бюджеті передбачили 9 млн 500 тис гривень, з яких 7 млн грн - на відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, а 2,5 млн грн - на відшкодування ОСББ відсотків за кредитами за умови участі у програмі «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

Упродовж 2022 року 3 237 мешканцям області з обласного бюджету відшкодували 1 млн 536  тис гривень за кредитами, отриманими на впровадження заходів з енергозбереження.

Шістнадцяти ОСББ області, які скористалися програмою  енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності», найближчим часом з обласного бюджету відшкодують частину відсоткової ставки за отриманими кредитами в обсязі 633,8 тис гривень. 

Серед банківських та фінансово-кредитних установ в частині компенсації відсоткової ставки для населення є: АТ АКБ «Львів», АТ «Ощадбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Міжнародний інвестиційний банк», КС «Анісія», КС «Вигода», КС «Самопоміч», КС «Довіра», КС «Бойківщина» 

В частині компенсації відсоткової ставки для  ОСББ: ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Кредобанк», АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Приватбанк».  

«Запрошуємо мешканців області активно користуватись  пільговими кредитами, встановлювати енергоефективне обладнання та ощадно  використовувати енергоресурси в своїх домівках», - зазначив директор департаменту Богдан Кейван.

Ключові слова:

енергозбереження

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook