На Львівщині триває підготовка до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

20 квітня 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного відбулась zoom-нарада із представниками облдержадміністрації, райдержадміністрацій,  Львівської міської ради та обласної організації «Союз Чорнобиль України».

Під час засідання обговорили заходи гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та належного забезпечення соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Також порушили питання облаштування та благоустрою територій, де розташовані пам’ятні знаки героям та жертвам трагедії.

Заходи до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи відбудуться у всіх районах області. Проте їх проведуть з мінімальною кількістю учасників та з дотриманням карантинних норм.

Зокрема, 26 квітня у Львові традиційно вшанують пам’ять загиблих ліквідаторів покладанням квітів до підніжжя пам’ятника на вул. Морозній та хвилиною мовчання.

Окрім того, триває підготовка до Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-Героїв Чорнобиля, які планують провести на Львівщині у травні 2021 року. 

У закладах освіти області проведуть тематичні онлайн-уроки.

З нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи окремі категорії мешканців області також отримають адресну матеріальну допомогу.

Зазначимо, на сьогодні у Львівській області проживає майже 8 тисяч осіб, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook