Молодь Львівщини може пройти «Школу фінансової грамотності»

9 Червня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

12 червня у Городку відбудеться I модуль «Школи фінансової грамотності». Її організовує громадська організація «Апостольська Чота» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини».

«Від фінансової грамотності населення залежить не лише добробут громади, але й економічний успіх країни. Тренінги, які відбудуться у межах нашої Школи,  допоможуть молоді навчитись правильно розпоряджатися власними коштами, зрозуміти ази вдалого ведення бізнесу. Навіть мінімальні знання у сфері фінансів допоможуть молодими людям уникати прикрих помилок, приймати розумні рішення та збільшувати свій добробут, а отже і добробут громади та країни загалом», - зазначає співзасновниця громадської організації  «Апостольська Чота» та керівниця проєкту Уляна Греділь.

Впродовж першого модуля спікери розкажуть про особливості понять «гроші», «капітал», «фінанси» та основні принципи їх раціонально використання, а також види банківських продуктів, їх юридичні аспекти. Спікерами стануть студенти Школи Права УКУ, переможці національних змагань з консультування клієнтів Дмитро Фігун та Соня Грицюк та керівник Городоцького відділення ПриватБанку Андрій Іванів.

Загалом Школа фінансової грамотності складатиметься із трьох модулів. На другому, що запланований на липень, навчатимуть основам податкового законодавства, способам накопичення капіталу та інвестування, пояснюватимуть аспекти фінансової безпеки та страхування.

Щоб взяти участь у першому модулі, варто зареєструватись за посиланням. Навчання триватиме з 10.00 до 16.00. Деталі дізнавайтесь у Фейсбук-події. Навчання у школі безкоштовне.

Нагадаємо, у межах обласної програми «Молодь Львівщини» щорічно відбувається конкурс проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства для молоді області. Цьогоріч було подано 110 конкурсних пропозицій. За підсумками оцінювання переможцями визначено 30 громадських організацій, які реалізують 32 проєкти.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook