Періодичні видання області отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

30 Червня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

У межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації визначив перелік переможців періодичних видань, які отримають співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету у 2021 році.

До числа переможців увійшли приблизно 19 видань, зокрема журнал «Весняний салон 2021», всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей «Колосок», журнал «Наша спадщина»,  «Цитаделя: Львівський мілітарний альманах», газета «Апостольська Чота. Вісник»,  газета «Благовіст», газета «Вісник НТШ», журнал «Визвольна боротьба. Героїка України», часопис «Дзвін», газета «Вісник Добровольців» та інші.

Як інформують в департаменті комунікацій та внутрішньої політики, кошти спрямують виключно на поліграфічні послуги та закупівлю паперу.

«Основною метою фінансової підтримки є забезпечення популяризації здобутків національної культури й мистецтва, висвітлення в періодичних виданнях досягнень та проблем культурно-мистецького життя держави, а також збереження і відтворення культури в Україні», - зазначив  директор департаменту Дмитро Посипанко.

Рішення про надання фінансової підтримки, а також розподіл бюджетних коштів прийняли на засіданні постійної комісії Львівської обласної ради з питань культури, інформаційної політики та промоції відповідно до Положення.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook