Молодь Львівщини проходить вишкіл у «Сколівських Бескидах»

21 липня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У понеділок, 19 липня, у Гребенівських горах стартував вишкільний табір для молоді «Стежина Нескорених». Його львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу проводить за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА у межах конкурсу молодіжних проєктів.

Табір триватиме упродовж п’яти днів. Його учасниками стали молоді люди віком 16-24 років. Впродовж вишколу на таборовиків чекають активності у межах 7 блоків: фізичного,  духовного, ідеологічного, комунікаційного,  саморозвитку,  виживання, військової підготовки.

«Програма табору побудована таким чином, що фізичні заняття постійно чергуються з інтелектуальними. На гуртірках ми тлумачимо різні форми російської агресії, наративи, які породжує агресор, пояснюємо, як функціонують державні апарати, тощо. Вільного часу в учасників практично немає. До того ж до програми цьогорічного табору додався дощ - після вишколу, як і заплановано, учасники точно стануть більш витривалими та загартованими», - розповів голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Олександр Міненок.

Серед фізичних активностей - ігри у регбі, подолання смуг перешкод, руханки. У перший день на  учасників чекала коротка мандрівка Сколівськими Бескидами, зокрема похід на гору Лопату.

Ключові слова:

вишкілмолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook