«Велике значення у період стабільної епідситуації має підтримка локальних заходів культури», - Іван Собко

28 липня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

На профільній комісії облради з питань культури обговорили стан виконання Комплексної програми розвитку культури Львівщини 2021-2025 рр. Зокрема, як доповіла директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірина Гаврилюк, Програма виконана більше ніж на 30%, і в разі утримання стабільної епідситуації, більшість запланованих проєктів будуть реалізовані вчасно.

Окрім того, члени комісії обговорили можливість перерозподілу коштів на фінансування заходів, згідно з Програмою, які будуть реалізовані у 2021 р. Адже на сесії Львівської облради 13 липня депутати проголосували за додаткове фінансування Програми у сумі 1 млн 675 тис грн.

Зокрема, пропонується збільшити фінансування по напрямках популяризації української мови і культури за кордоном, національної свідомості громадян в Україні та за кордоном, створення музейних проєктів, закупівлю книжок тощо.

Як зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, велике значення у період стабільної епідситуації має підтримка локальних заходів культури, які проводять у районах та територіальних громадах.

«Важливо не лише знайти кошти в бюджеті і виділити їх на певний захід. Важливою є підтримка організаційна та консультативна, інформаційна, моніторинг таких заходів з метою їх оцінки, адже в наступному році перед нами знову постане питання розподілу коштів  між проєктами, частина з яких проводиться щорічно», - додав Іван Собко.

Нагадаємо, Комплексна програма розвитку культури Львівщини 2021-2025 рр. включає проведення конкурсів щодо топ -10 народних домів, бібліотек та мистецьких шкіл, щодо мистецьких проєктів серед громадських організацій, творчих спілок області, презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонної, міжнародної співпраці та ін.

Ключові слова:

комісіякультура

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook