У Львові відбудеться літня школа присвячена о. Климентію Шептицькому

28 травня 2019р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

За підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики 3-9 червня 2019 року відбудеться «Літня школа присвячена о. Климентію Шептицькому». Організатори Львівська обласна молодіжна громадська організація «Українська молодь – Христові», які стали переможцями конкурсу для інститутів громадянського суспільства.

Захід відбудеться з нагоди 150-літнього ювілею та вшанування на державному та церковному рівні постатті о. Климентія Шептицького.

Місце проведення: Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького ( Шевченківський гай).

У програмі: лекції та зустрічі з цікавими особистостями: владикою Теодором (Мартинюком) (єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії), о. Юстином Бойком (синкелом у справах монашества львівської архиєпархії УГКЦ), п. Мирославом Мариновичем (дисидентом, проректором УКУ) , сестрою Оленою Манькут (дослідницею Софії Шепицької),п. Іваном Матковським (автором Біографії о. Климентія Шептицького), п. Зеновієм Свередою (Доктором соціальної економіки Папського Григоріанського університету (Рим, Італія), Президентом Українського Кооперативного Альянсу) та іншими. Програмою школи передбачені виїзди до с. Прилбичі, Святоуспенської Унівської Лаври, Бенькової Вишні, унікальні екскурсії Львовом пов’язані з місцями братів Шептицьких, інтерактивні читання творів Шептицьких та експертна дискусія, а також інтелектуальне змагання у форматі гри «Що? Де? Коли?» за звання кращого знавця біографії та спадщини Шептицького.

Детальну інформацію ви зможете отримати після ОБОВЯЗКОВОЇ реєстрації! Кількість місць обмежено! Дзвоніть 0676075684, або пишіть на електронну пошту khrystynakutnivumh@gmail.com.

Ключові слова:

Шептицькийлітня школа

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook