Призерів Міжнародних учнівських олімпіад відзначили грошовими преміями

26 серпня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Під час освітньої конференції в Львівському національному університеті ім. Івана Франка голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький відзначив призерів Міжнародних учнівських олімпіад та педагогів, які їх підготували.

Очільник Львівщини подякував педагогам за їх працю та за те, що допомогли ліцеїстам досягнути високих результатів.

«Символічно, що у переддень річниці з дня народження Івана Франка ми зустрілись в університеті, який має його ім’я. Дуже символічно також, що це відбувається після святкування Дня Незалежності. За ці 30 років ми пройшли довгий, нелегкий шлях. Саме ви, освітяни, виховали покоління українців, які знають, хто ми, звідки і куди йдемо. Ми багато говоримо про освіту, але для підвищення престижності роботи вчителя потрібно докласти ще багато зусиль. Проте на Львівщині  вперше за історію незалежності вже напрацювали Стратегію розвитку освіти області, яка дає нам розуміння, куди рухатись і на чому зробити акценти. Дякую вам за стійкість і  відповідальність! Завдяки вашій праці ми будемо мати покоління, яке залишиться тут жити і працювати!», - зазначив Максим Козицький.

Відтак, випускникам Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка вручили грошові премії та подяки. Зокрема, відзначили:

1. Окіса Юрія, переможця Міжнародної учнівської олімпіади з хімії (1 - бронзова медаль) та Менделеєвської олімпіади з хімії (1- срібна медаль);

2. Кузнєцова Макара, переможця Міжнародної учнівської олімпіади з фізики (1 - срібна медаль) та Європейської олімпіади з фізики (1 – бронзова медаль);

3. Кузьму Володимира, переможця Міжнародної учнівської олімпіади з фізики (1 - бронза медаль);

4. Ждана Артура, переможця Європейської олімпіади з фізики (1 – бронзова медаль);

5. Голополосова Віталія, переможця Європейської олімпіади з фізики (1 – бронзова медаль);

6. Лушнея Святослава, переможця Міжнародних змагань з астрономії (1 - срібна медаль);

7. Гонцовську Ірину, переможця Міжнародних змагань з астрономії (1 - срібна медаль).

Нагородили також й учителів, які підготували учнів-переможців Міжнародних олімпіад:

1. Олексин Лілію Тадеївну, вчительку хімії Львівського фізико-математичного ліцею (1 - срібна медаль; 1- бронзова медаль)

2. Петруніва Миколу Івановича, вчителя фізики Львівського фізико-математичного ліцею (1– срібна медаль, 4- бронзові медалі).

3. Теличина Ігора Михайловича, вчителя фізики Львівського фізико-математичного ліцею (2 – срібні медалі) Міжнародних змагань з астрофізики та астрономії.

На премії переможцям олімпіад та педагогам скерували понад 150 тисяч гривень (оновлено).

Нагадаємо, ліцей вже кілька років поспіль входить у п’ятірку найкращих загальноосвітніх шкіл України.

Ключові слова:

олімпіадипризериучні

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook