Учні професійно-технічних закладів навчаються у Tech StartUp School

15 березня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Для учнів професійно-технічних закладів організували відкрите заняття в межах проєкту «Розвиток інноваційного підприємництва та винахідництва для учнівської молоді».

Під час навчання у Tech StartUp School учням розповіли про створення власних проектів та перспективу розвитку інноваційної сфери в Україні, 3D-моделювання та керування робототехнікою.

«Ще під час навчання у  своїх училищах та коледжах, в учнів виникають якісь ідеї, креативні думки та бізнес-плани. Однак часто для їх реалізації бракує знань та вмінь. Відкриті заняття у Tech StartUp School допоможуть структуруватись та викристалізуватись цим ідеям. Співпраця закладів профтехосвіти із центрами інновації як ніколи на часі», - зазначив начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Львівської ОДА Іван Пикус.

Навчальний пілотний проєкт «Розвиток інноваційного підприємництва та винахідництва для учнівської молоді» покликаний розвивати креативність, формувати творчі, підприємницькі та винахідницькі навики.

Після завершення курсу буде проведено конкурс учнівських стартапів. Найкращих буде запрошено до подальшого навчання в школі. Всі будуть нагороджені призами та дипломами від Tech StartUp School та департаменту освіти.

Проєкт реалізовується департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», "Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді" та Комунальним закладом Львівської обласної ради “Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді”.

Ключові слова:

start upідеїучні

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook