До музею у селі Воля Якубова усі охочі зможуть доїхати відремонтованою дорогою

7 вересня 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

В області триває ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140432 Воля – Добрівляни, що в Дрогобицькому районі.

“Цього року заплановано відремонтувати близько 3 кіломери покриття дороги в напрямку від траси «Дрогобич-Комарно» по с. Добрівляни та до с. Воля Якубова. В межах ремонту підрядна організаціє зніме старе покриття, влаштує нову основу та влаштує шар асфальтобетонного покриття товщиною 6 см. Роботи виконують за рахунок коштів обласного бюджету”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Нагадаємо, у селі Воля Якубова цього року відкрили музей-садибу провідника українського національно-визвольного руху Андрія Мельника з нагоди 130-ї річниці з дня його народження. Музей облаштували у старій хаті (початку ХХ ст.), в якій колись проживали родичі Андрія Мельника. Одна з кімнат збереглася в автентичному стані – з глиняною підлогою. Тут зібрали речі побутового вжитку, господарські інструменти, які використовувались сільськими майстрами в той час.

Відтак, туристи та усі охочі зможуть доїхати до музею відремонтованою дорогою.

"Переконаний, ремонт цієї дороги, який проводимо в межах "Великого будівництва" збільшить кількість туристів та їх зацікавлення до культурних об'єктів, таких як музей -садиба провідника українського національно-визвольного руху Андрія Мельника", - зазначив Юрій Бучко.

Ключові слова:

дорогаремонт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook