Львівська ОДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

8 вересня 2021р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» начальника  відділу організації заходів цивільного захисту та підготовки населення управління захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та оборонної роботи департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста); досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, не менше двох років, служба в ЗС України на керівних посадах в органах військового управління оперативно-тактичного та стратегічного рівнів,  досвід роботи на посадах, пов’язаних з  розробленням організаційних, навчально-методичних та оперативних документів; вільне володіння державною мовою.

Для участі у конкурсі кандидат повинен подати наступні документи: 

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» із змінами;

2) резюме за формою згідно з додатком 21 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами);

3)заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Строк подання документів: до 18 год 20 вересня 2021 року. 

Документи подавати через Єдиний портал вакансій державної служби.

Конкурс відбудеться 29 вересня 2021 року об 11 год за адресою: м. Львів, вул. Шевченка 90, департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

З умовами проведення конкурсу на зайняття вакантної посади та основними вимогами до кандидатів можна ознайомитися на єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

Детальна інформація – за посиланням.

Ключові слова:

вакансіякадри

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook