Львівська ОДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

17 листопада 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу діловодства та документообігу адміністративного управління апарату облдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою, досвід роботи не обов'язковий. 

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання: 

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами).

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, та на керівних посадах.

3. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надається згода на проходження перевірки і на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Подання додатків до заяви не є обов’язковим.

4. Копія державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з Реєстру державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

Інформація приймається до 17.00 год. 23.11.2021.

Дата і час початку проведення тестування кандидатів: 25.11.2021 об 11 год. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 257.

Контактна особа: Тертула Ігор Володимирович, тел.: (032) 2 999 492, ел. пошта: kadryvd@loda.gov.ua 

 

Ключові слова:

вакансіїкадри

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook